Třída 6. A

Kdo jsme a co nás baví...
 

 

 

Já se jmenuji Lucka. Baví mě tancovat, zpívat, venčit psa a "běhat" se zakrslým králíkem. V létě ráda plavu a jezdím na kole. V zimě bruslím a lyžuji na sjezdovce. Mám ráda zvířata a jízdu na koni nikdy neodmítnu.

 

Jsem Andrea, narodila jsem se 2. listopadu 1999. Mám ráda morčata, psy a koně. Doma mám dvě morčata Mikkyho a Terezu a dvě fenky Kylinu a Besinu. Mezi mé záliby patří plavání, jízda na kole, zpěv, hry na počítači. Moc ráda také čtu a hraji si s morčaty. Mé oblíbené barvy jsou černá a bílá. Mám mladšího bratra Vladimíra.

 

Jsem Lucie a mezi mé záliby patří plavání, bruslení, čtení, jízda na kole. Ráda se starám o kočky, ale hady ráda nemám.  Ve škole mě baví matematika a dějepis. Ale dělání domácích úkolů nemám v oblibě. 

 

Mé jméno je David. Mám mladší sestru Kristýnu. Moje maminka se jmenuje Irena a tatínek Pavel. Dříve než jsem nastoupil do školy v Olešnici, tak jsem chodil do školy v Rovečném, kam stále ještě chodí moje sestra. Rád hraji fotbal a florbal. Hraji ve fotbalovém  týmu TJ Sokol Rovečné, kde se mi dobře daří. 

 

Jmenuji se Marie a jsem z Olešnice. Mé oblíbené zvíře je kůň a jehně. Ráda jezdím na kole. Ve škole mám nejaději výtvarnou výchovu.

 

Jmenuji se Vlastislav. Pocházím z Trpína a narodil jsem se 9. dubna 1999. Mezi mé koníčky patří hasičský kroužek, který navštěvuji již druhým rokem. Doma máme psa Dana. Mým oblíbeným předmětem je český jazyk.

 

Já jsem Ivana, je mi 11 let. Nejvíce mě baví hrát tenis a chodit se psem na procházku. Doma máme dva psy, králíky, tři morčata a kočku. 

 

Jmenuji se Milan. Narodil jsem se 3. ledna a mám 11 let. Mezi mé záliby patří motokros, kterému se věnuji od čtyř let. A také kromě mého končku se rád věnuji fence Lejle, která je také členem naší rodiny.

 

Jmenuji se Jaroslav. Je mi 12 let. Hraji fotbal, ale také hry na počítači, rád jezdím na koni a hraji si s naší kolií.

 

Mé jméno je Milan. Bydlím v Bolešíně. Baví mě jezdit na motorce. Mám mladší sestru Moniku. Maminka se jmenuje Jana a tatínek Milan. Moje oblíbená barva je černá.

 

Jmenuji se Petra a je mi 11let. Mám mladšího bratra, kterého mám ráda, přestože se s ním i občas peru. Doma mám psa Maxa a andulku Vendulku. Ráda tancuji a jezdím na kolečkových bruslích. Líbí se mi černá a bílá barva.

 

Já jsem Aneta. Mezi mé koníčky patří jízda na kole, na kolečkových bruslích a také chov králíků. Nejvíce mě nebaví se učit a psát domácí úkoly. Ve škole mě baví čeština a tělocvik.