Třída 6. B

Kdo jsme a co nás baví...

 

 

 

Jmenuji se Jitka. Mám dva starší bratry. Doma máme hodně zvířat: slepice, králíky, psa, holuby, fretku, kočku, pakobylky. Ve škole mě baví zeměpis, němčina, angličtina. Ráda sportuji, hraji na kytaru a zpívám.

 

Já jsem Anna. Mé oblíbené barvy jsou zelená, hnědá, modrá, žlutá. Volný čas trávím s kamarádkami nebo rodinou. Mám ráda zvířata. Můj pes se jmenuje Artuš. Ještě ám pakobylky a papouška Aranku. A mám ráda svoji rodinu.

 

Jmenuji se Eliška. Mé oblíbené předměty jsou němčina, angličtina a zeměpis. Ráda cestuji a chodím za kamarádkami. A úplně nejraději tancuji a hraji fotbal. Mám ráda žlutou a modrou barvu. Moje oblíbená zpěvačka je Lucie Vondráčková. O prázdninách ráda jezdím na tábor, k babičce a s rodinou na dvovolenou. 

 

Jmenuji se Roman. Rád hraji fotbal, florbal a tenis. Ve škole mě baví tělocvik.

 

Já jsem Fanda. Rád hraji fotbal, florbal, tenis a baví mě lyžování. Ve škole mě baví angličtina.

 

Jmenuji se Jaroslava. Mezi mé koníčky patří tanec, sport. Ve olném čase také ráda maluji. Mám dva mladší sourozence.

 

Jsem Mirek a baví mě PC, fotbal, florbal. Nebaví mě uklízení a umývání nádobí. Doma mám psa.

 

Jmenuji se Kateřina. Mám o devět let staršího bratra Lukáše. Také mám dva domácí mazlíčky: králíčka Zuzanku a pejska Endouška. Moje mamka se jmenuje Bohumila a taťka Milan. Mám je všechny moc ráda.

 

Jmenuji se Pepa. Rád hraji fotbal a nerad dělám kliky.

 

Jsem Petra. Baví mě tanec a zpěv. Ve škole mě baví němčina, hudební výchova, výtvarná výchova, pracovní činnosti, dějepis, matematika,...Moje nejlepší kamarádky se jmenují Eliška, Áďa a Domča. Mám ráda fialovou a modrou barvu.

 

Jmenuji se Adéla. Mé oblíbené předměty jsou německý, anglický a český jazyk, matemaika, zeměpis, dějepis, výtvarka a pracáky. Mám ráda modrou, zelenou a fialovou barvu. Mé koníčky sou tanec, fotbal, kreslení a zábava s kamarádkami Eliškou, Peťou a Domčou.

 

Jmenuji se Dominika. Mám ráda zvířata a ráda sportuji.

 

Jsem Klára a mám ráda hudbu, psy, kočky, ale ze všeho nejvíce koně. Často jezdím za kamarádkou, která má koně. Mám dvě sestry a bratra.

 

Jmenuji se Filip. Mám doma tři zvířata: kočku a dvě andulky. Rád hraji na počítači a rád chodím ven. 

 

Jmenuji se Marcel. Rád hraji na počítači. Rád chodím na vycházky se psem a fretkou. Také mám rád křečky.

 

Jmenuji se Zdeněk. Mám 12 let. Mám rád zvířata. Baví mě počítače, být venku, německý jazyk a kroužek školního časopisu.